Чи безпечний анальний секс під час вагітності? Які пози?

Чи безпечний анальний секс під час вагітності? Які пози?

Я вагітна, з одного боку це супер, але чоловік сумує, ми з ним не займаємося сексом … я боюся викидня. Тут прочитала, що можна займатися анальним сексом, тільки я ніколи його не пробувала раніше. Хто знає, чи можна займатися анальним сексом і як це може позначитися на мою вагітність, на дитині найголовніше?

Яка різниця, все одно їм займалися і будуть займатися і під час вагітності і без всякої вагітності. Я свою дружину до анал привчив ще до одруження, у перші дні знайомства, тепер ніяких проблем. Вагітна, не вагітна, попою повернулась і всі задоволені. Ніяких протипоказань немає. І сім'я у нас міцна, чотирьох синів виховуємо.

Бред. Чоловікам може і цікавий анальний секс, а ви про анал своєї дружини подумали взагалі? Чому б вам не підставити свій анал і випробувати цікаві відчуття. Ось мужики пішли, вже їм нормальний секс не підходить, дупу подавай, а свою дупу бережуть мабуть.

Бред. Чоловікам може і цікавий анальний секс, а ви про анал своєї дружини подумали взагалі?

Не мужики вони. Французи пишуть, що чоловіки, які люблять анальний секс з жінками, в 32 рази частіше стають активними гомосексуалістами, і в 14 разів частіше стають пасивними. Вся причина в тому, що вони вже не мужики.

Це виходить, що всі чоловіки, які займалися аналой, потенційні педики?

Це виходить, що всі чоловіки, які займалися аналой, потенційні педики?

Виходить, що так … їм вже нормальний секс не в кайф, без чиєїсь дупи з аналого і життя не в радість, нецікава, безглузда, прісна, темрява кругом і ніхто не розуміє ))))))))

секс при вагітності корисний і не тільки анальний-й небезпечного нічого тут немає

Я дівчина і мені подобається АС з моїм чоловіком, сочуствующих дівчатам які під час АС не відчувають задоволення – мені спочатку теж вобще не подобалося тут важливо чуство заходи з боку чоловіка щоб боляче не зробити, а з боку жінки повністю довіряти і розслабиться.

анальний секс це дуже прийняв я його хочу а мій чоловік боїться через вагітності

Бідолахи ви, хто заради дитини не може на кілька місяців відмовитися від сексу. А якщо сексу вимагає чоловік – він козел останній. Небезпечний анальний секс, і не тільки під час вагітності. Скільки тисяч розривів прямої кишки буває через нього?! Травматологи вішаються, не перестаючи зашивати дупи.

Так вже вийшло що за свідченнями лікар призначив повний статевий спокій, у другому триместрі не все добре … Чоловік спокійно до цього поставився, розуміє що і так мені важко, а якщо почне наполягати то нічого хрошего не вийде! А щодо анального сексу так взагалі його не визнаю! Це ненормально! Тим більше що може привести до різних патологій! Чоловікам потрібно бути терплячими і розуміти що тепер жінка належить не тільки йому, а ще й загальним дитині якого носить … А займатися сексом коли тебе зсередини штовхають як то не зовсім приємно

Ja ne zanimalas seksom vsiu beremenost.i nicego tut takogo, i nikto ne potradal. prosto u nkotorih muzikov uze krisa na sekse edet.i uz ne legce, togda kak ona tocno necego horosego ne sulit, tem boleje vo vremia berremenosti.

Всім привіт!) На рахунок анального сексу скажу так, щоб отримувати від нього задоволення треба правильно підготуватися! а ащущенія насправді шикарні!)

Анальний секс це ваш напрям до проктолога. Однозначно потім доведеться лікуватися, почнете лікувати геморой, а там і рак прямої кишки на підході. Це ж треба такими людьми бути довірливими, всяка шалупонь вам говорить, що це приємно, а ви ведете. А те, що шалупонь ця говорить або по тупості своїй, або тому що їй за це заплатили – вам і невтямки … Про цю справу під час вагітності взагалі навіть писати не хочеться, якщо добра дитині хочете- Тоді ніколи не займетеся.

найголовніше якщо боляче значить ти недостатньо Розслабся, недостатньо збуджена! якщо ніяк неполучаеться то значить або ти входіш в ті 60% Каторі немогут отримати від етого задоволення або просто занадто багато шифрів в тебе в голові Каторі недай тобі рослабіться як годиться!

Ангела, та ти хоч 7 разів порушити, твоя черга в приймальні проктолога вже відзначена.

на рахунок беремености невкурсе, а щодо ащущеній знаю не по розказує

а от у мене все відмінно і до лікаря ходила перевірялася, і немає ніяких проблем

на рахунок беремености невкурсе, а щодо ащущеній знаю не по розказує

Це не анальний секс так на мізки впливає? Стільки помилок в одному реченні. Значить чергу вам займати не тільки до проктолога

Ви чого думаєте просто так гомики в два рази частіше рак прямої кишки хворіють? Це ж проти природи, використовувати анал не за призначенням.

жах, світ зійшов з розуму. Гаразд мужики дебіли порнухи понасмотрелісь, але жінки ….. Почнемо з того, що АС небезпечний: геморой, тріщини і всякі інші принади. Ну якщо Вас це не зупиняє, то подумайте ще й про те, що це содомський гріх, насильство над людською природою. Невже всі забули про пряме призначення попи? Тоді вже відразу направляйте свого чоловіка в сечовий канал, що б на тілі не залишилося жодного не займаного отвори.

Copyright © Жіночий інтернет-журнал Чорна Пантера, 2007-2010

Incoming search terms:

  • анальний секс
  • чи не шкодить анальний секс дитині
  • чи можна вагітну в жопу
  • чи можна вагітним секс в зад
  • Чи безпечний анал при вагітності
  • хто із дівчат любить анальний секс
  • секс що це
  • Секс з вагітними в дупу
  • Дупа вагітної дівчини
  • як займатись ас